Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Aqua taras – zalety
Aqua taras – zalety

Aqua taras pełni funkcję tarasu oraz mobilnego zadaszenia basenowego. Jest więc opłacalnym urządzeniem, w które jak najbardziej warto zainwestować.

Zadaszenie z poliwęglanu dla niektórych nie jest ani estetyczne, ani zgrabne, dlatego szukają oni innego rozwiązania, by ochronić swój basen. Zdecydowanie lepszy stosunek mają do Aqua tarasu, który tak samo jak zadaszenie poliwęglanowe zabezpiecza basen przed zanieczyszczeniami, wpadnięciem dzieci i zwierząt oraz utrzymuje właściwą temperaturę wody.

Deski z kompozytu, które wykorzystuje się do budowy Aqua tarasu, są bardzo trwałe, a przy tym dobrze się prezentują. Cechują się odpornością na gorsze warunki atmosferyczne oraz wytrzymałością na obciążenia. Ponadto nie trzeba ich konserwować i malować, a z upływem czasu jego właściwości wcale nie zostają utracone.
Zadaszenie Aqua taras bardzo spodoba się każdemu, kto ceni sobie elegancki wygląd i nie chce zaburzać krajobrazu panującego w ogrodzie. Korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne.

Powierzchnia desek kompozytowych jest z każdej strony ryflowana. Jest ona antypoślizgowa, więc bez obaw można się po niej poruszać.

Deski kompozytowe są także ekologiczne. Nie są szkodliwe dla środowiska i można je poddawać procesowi recyklingu.
Aqua taras to opłacalne, praktyczne rozwiązanie – nie tylko ochroni wodę w basenie i zaoszczędza czas, jaki trzeba by przeznaczyć na częstszą jej wymianę, ale jest też tarasem, który będzie nam służył zawsze wtedy, gdy panująca pogoda nie będzie sprzyjała kąpielom.

Wtedy będziemy mogli umieścić na nim meble ogrodowe, zaprosić znajomych i zorganizować spotkanie przy kawie ????
Z pewnością każdy kto posiada basen, przyzna, że zadaszenie basenowe powinno być jego nieodłączną częścią. Zadaszenie, które przy okazji będzie pełniło dodatkową funkcję w postaci tarasu będzie miało dla każdego większą wartość!

W naszej firmie Klienci mają możliwość zamówienia Aqua tarasu w indywidualnych wymiarach. Będzie więc on dostosowany do wielkości danego basenu.
Aqua taras bardzo dobrze sprawdzi się jako zadaszenie basenowe, taras do spędzania wolnych chwil, a przy okazji będzie stanowił idealną ozdobę ogrodu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zakupy do nas! Takiej inwestycji z pewnością nikt nie będzie żałował! ????

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu