Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Wanny SPA

Premium Range_Nice_003

Pełne doświadczeń zmysłowych, które łączą w sobie zabiegi hydroterapii, uspokajające kaskady, delikatnie świecące światła oraz legendarną jakość.

christi-spa

Christi Spa

Nasze gorące kąpiele stanowią doskonały hydromasaż dla każdego. Strumieniami wody rewolwingowy masaż całego ciała. Ozon utrzymuje system dezynfekcji wody – idealnie czyste.

Aqualife Range_Aqualife 3_003

Aquavia Spa

Aquavia to obecnie największy producent Wanien Spa w Europie. Fabryka zaczęła produkcję od 1988.  Możemy pochwalić się szeroką gamą produktów aby zaspokoić najbardziej zróżnicowane potrzeby.

 

Każdy z nas potrzebuje wypoczynku. A doskonałym dla tej czynności wyborem jest odprężająca kąpiel w wannie z funkcją Spa. Wanna Spa to doskonałe rozwiązanie dla osób uwielbiających relaksujące kąpiele we własnych czterech kątach. Oferujemy wiele rodzajów wanien Spa, dzięki czemu z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Właśnie dzięki nim będą mogli się Państwo zrelaksować w samotności po ciężkim dniu pracy, bądź zaprosić przyjaciół i delektować się odprężającym masażem wodnym w miłej atmosferze.

Alternatywą dla domowych wanien Spa jest Spa ogrodowe. Zamiast spędzać monotonne wieczory w ogrodzie przy kolacji i kieliszku wina, warto pomyśleć o zorganizowaniu specjalnej atrakcji dla znajomych i przyjaciół. Spa ogrodowe zapewni Państwu długo wyczekiwany relaks, zarówno po ciężkim dniu pracy, jak i w czasie weekendowych spotkań towarzyskich. Idealnie sprawdzi się również podczas romantycznych wieczorów z ukochaną osobą przy świetle księżyca. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szeroką ofertę, dostępną w zakładce „Wanny SPA”.

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu