Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Swimspas

swimspa-range-spa-aquaviaspa-hottub

Swimspas

Zakres Swimspa do użytku prywatnego jest zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb użytkowników szukających kąpieli Team, zdolności do uprawiania sportu jak pływanie pod prąd lub wodę aerobik.

Spa dostępne są z wykończeniem akrylowego i pokryte drewnem syntetycznego, zapewniając wysoką jakość wykończenia.

SwimSpas Aquavia Spa oferowanych zawsze wyposażona we wszystkie elementy niezbędne do jej funkcjonowania, co ułatwia montaż i uruchomienie. Systemy Balboa kontrolować wszystkie funkcje SpA w odniesieniu do realizacji pomp, kontrola temperatury i konfiguracji cykli filtracyjnych.

 

Swimspa Amazon

1

Swimspa Amazon jest imponująca kombinacja spa i basen zaprojektowany do pływania pod prąd w połączeniu z częścią hydroterapii.

czytaj więcej…

 

 

Swimspa Yucatan

2

Jest to jedyny model Swim Spa z podwójnym formacie, który pozwala mieć dwie oddzielne przestrzenie: obszar do pływania i spa.

czytaj więcej…

 

 

Swimspa Atlantic

atlantic-menu

Model przeznaczony dla osób poszukujących wysokiej wydajności i profesjonalnej przeciwprądowy spa. Wydajne i imponujące, model ten pozwala na pełne treningi najbardziej wymagających użytkowników.

czytaj więcej…

 

 

Fitness Swimspa

SwimSpa Fitness jest wanną bardzo wszechstronną, a zarazem kompaktową. Jej wymiary pozwalają na wykonywanie wielu rodzajów ćwiczeń wodnych, aquafitnesu oraz można w niej swobodnie pływać dzięki wydajnym przeciwprądom. Posiada dwa siedziska oraz leżankę z kompletnym hydromasażem, a ponadto miejsce stojące z masażem słupowym.

czytaj więcej…

 

 

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu