Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Spas Inground

empo

Spas Empotrados / Inground

Zakres szafy do użytku prywatnego Spa został stworzony, aby zaspokoić potrzeby użytkowników szukających spa bez części mebli i sprzętu do filtracji.

Spa w tym zakresie oferują różne wykończenia w zależności od modelu (akrylowe i mozaiki) oraz urządzeń filtracyjnych niezbędne do prawidłowego montażu i eksploatacji.

Urządzenie filtracyjne z tych OSO zawiera filtr piaskowy, masaż i pompy filtracyjne, ogrzewanie elektryczne, a pole sterujące do sterowania każdego z tych elementów.

 

Spa Kish

comprar-spa-circular-kish

Kish Spa jest idealnym środki i niepowtarzalny design. Jest to najbardziej elegancki model w zakresie i ma różne kolory mozaiki jak wykończenie opcję. Z 2,05 m średnicy, że zawiera do czterech pozycji z różnych hydromasażem.

Zestaw jest dostępny opcjonalnie filtrowanie Spa

czytaj więcej…

 

 

Spa Round 2

round2-aquavia-spa-hottub-inground-residential-use

Runda 2 spa, 5-osobowa i 2 metry średnicy, zapewnia użytkownikom domowym i do domu wszystkie zalety dużego jacuzzi, ale w domu. Oprócz jego dysze 22 i 10 incyectores, ma silny LED standardu chromoterapią.

Zestaw jest dostępny opcjonalnie filtrowanie Spa.

czytaj więcej…

 

 

Spa Mallorca

mallorca-aquavia-spa-hottub-inground-residential-use

Model Mallorca, Spa posiada dużą łazienkę przestrzeń, która oferuje użytkownikowi pełną wanna obwodu. Spa leżak można otrzymać masaż całego ciała w całym organizmie, natomiast 5 siedzeń, wykonaj masaż każdej części ciała.

Zestaw jest dostępny opcjonalnie filtrowanie Spa.

czytaj więcej…

 

 

Swimspa Amazon Inground

swimspa

Model Swimspa Inground Amazon oferuje możliwość łączenia wanna w łazience podczas kąpieli lub aqua-fitness. Spa ma szeroki obszar wyposażony w pięć potężnych strumieni, które wykonują potężną przeciwprądzie.

Zestaw jest dostępny opcjonalnie filtrowanie Spa.

czytaj więcej…

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu