Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Spas Exclusive

Premium Range_Sunset_010

 Spas Exlusive

Aquavia to obecnie największy producent Wanien Spa w Europie. Fabryka zaczęła produkcję od 1988.  Możemy pochwalić się szeroką gamą produktów aby zaspokoić najbardziej zróżnicowane potrzeby. Każdy z modeli spa został zaprojektowany z myślą o potrzebach najbardziej wymagających klientów.

Spa Cube

Exclusive Range_Cube_002

Model Cube to idealny produkt dla osób zainteresowanych kupnem najwyższej klasy wanny spa. Dopasowany w każdym calu. Idealny dla par oraz rodziny, sprawdza się również podczas spotkań z przyjaciółmi.

czytaj więcej…

 

 

 

Spa Cube Ergo

Exclusive Range_Cube Ergo_001

Spa Aquavia zaprojektowało model Cube Ergo Spa z myślą, nie tylko o użytkownikach cieszących się relaksem w domowym zaciszu ale również z myślą o uzdrowiskach i salonach odnowy biologicznej.

czytaj więcej…

 

 

 

 

Spa Wave

Exclusive Range_Wave_002

Model Wave ma  niepowtarzalny wygląd na zewnątrz i wewnątrz. Wewnątrz Spa zostało zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną mobilność użytkownika, dzięki zastosowaniu miękkich form i w zależności od modelu różnych poziomach głębokości wanny.

czytaj więcej…

 

 

 

Spa Barcelona

SONY DSC

Spa Barcelona jest to wanna spa przeznaczona zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Spa Barcelona jest to model przeznaczony dla 4 osób, który posiada wyrafinowane wzornictwo, kompletny obwód masaży oraz mnóstwo szczegółów w wykończeniach, które czynią ten model  obiektem pożądania dla klientów zainteresowanych zakupem spa dla domu.

czytaj więcej…

 

 

 

Spa Quantum

SONY DSC

Spa Quantum jest  przeznaczone do użytku domowego. Jego konstrukcja zapewnia przestrzeń w dużej wannie bez fizycznych ograniczeń. Przeznaczona jest dla 4 osób, które mogą poruszać się swobodnie wewnątrz aby znaleźć idealne miejsce do hydromasażu. Jeśli chcesz kupić spa o niezrównanych możliwościach,w najlepszej cene, to jest to model idealny dla Ciebie.

czytaj więcej…

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu