Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Zadaszenia basenowe

zadaszenia basenowe

Dzięki zadaszeniu można odpoczywać w basenie nie zwracając uwagi na niepogodę, a sezon Twojego basenu może trwać nawet cały rok !!! 

Zadaszenia basenowe Silver      

    zadaszenia basenowe   zadaszenia basenowe z poliwęglanu zadaszenia basenowe_silver

funkcje – kliknij tutaj

Zadaszenia basenowe Silver należą do najpopularniejszych modeli zadaszeń basenowych.Model ten charakteryzuje się nowoczesnością i skromnością, a jego owalny kształt pasuje do każdego otoczenia. Zadaszenie do basenów Silver jest zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne, a co więcej, bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Ponadto, umożliwia korzystanie z basenu nawet w niepogodę, a co najważniejsze, chroni basen przed zanieczyszczeniami i utratą energii, pełniąc również funkcję kolektora słonecznego. Zadaszenie basenowe to gwarancja bezpieczeństwa zarówno dla Państwa, jak i dla wszystkich bliskich osób.

Zadaszenia basenowe Gold 

  01 zadaszenia basenowe _gold zadaszenia basenowe

funkcje – kliknij tutaj

Zadaszenia basenowe Gold stanowią połączenie tradycyjności z nowoczesnością. Dzięki regularnemu kształtowi zadaszenie basenu nadaje się do użytkowania przy zamkniętych drzwiach. Decydując się na zadaszenia do basenów Gold mają Państwo 100% pewność, że użytkowanie będzie zarówno wygodne, jak i praktyczne. Dzięki przezroczystości zadaszenia mogą Państwo delektować się naturalnymi widokami całego otoczenia. System przesuwny umożliwia przemieszczanie się poszczególnych segmentów w dowolnym kierunku, a jego dodatkowym atutem jest możliwość zasunięcia całego zadaszenia na basen.

Zadaszenia basenowe Platinum       

  zadaszenia basenowezadaszenia basenowe_platinum3 zadaszenia basenowe_platinum

funkcje  – kliknij tutaj

Zadaszenia basenowe Platinum gwarantują swobodne użytkowanie basenu z każdej strony, dzięki swojemu regularnemu kształtowi i dużemu rozmiarowi, zapewniającemu maksimum przestrzeni i wygody.
Wszystkie elementy zadaszenia do basenów Platinum mogą zostać całkowicie przesunięte poza basen, dzięki obecności prowadnic. Każde zadaszenie basenu dostępne w naszym sklepie, posiada drzwi zamykane na klucz, dzięki czemu dajemy Państwu pełną gwarancję bezpieczeństwa. Zadaszenie Platinum będzie ozdobą każdego otoczenia.

Zadaszenia basenowe Diament     

      zadaszenia basenowe zadaszenia basenowe zadaszenia basenowe

funkcje  – kliknij tutaj

Zadaszenia basenowe Diament charakteryzują się wyszukaną konstrukcją, łączącą estetykę z funkcjonalnością. Dla tych z Państwa, którzy marzą o „plaży basenowej” z trzema brzegami we własnym ogrodzie, zadaszenia do basenów Diament będą najlepszym rozwiązaniem. Funkcjonalny projekt umożliwia swobodne przemieszanie się, a na dużej przestrzeni z łatwością mogą Państwo przechowywać meble ogrodowe. Zadaszenie basenu jest doskonałą opcją na korzystanie z akwenu podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Oryginalny wygląd połączony z funkcjonalnością zadowoli każdego Klienta.

Zadaszenia basenowe Rubin  

 zadaszenia basenowezadaszenia basenowe zadaszenia basenowe zadaszenia basenowe

funkcje  – kliknij tutaj

Zadaszenia basenowe Rubin dopasowują się do indywidualnych potrzeb Klienta. Mogą Państwo wybrać odpowiadającą wysokość ścian bocznych, dzięki czemu możliwe jest stworzenie plaży z co najmniej dwoma brzegami. Zadaszenia do basenów Rubin są wyjątkowo nowoczesne i funkcjonalne. We wszystkich modelach zadaszeń stosujemy, zapewniający komfort i oszczędzający energię, poliwęglan komorowy 10 mm z filtrem UV, a także (opcjonalnie) poliwęglan lity. Zadaszenie basenu Rubin umożliwia również przesuwanie segmentów, tak jak we wszystkich naszych modelach.

Oryginalny kształt i możliwość teleskopowo przesuwnych elementów – sprawia zadaszenie Rubin zadaszeniem godnym polecenia dla każdego z naszych klientów.

Zadaszenia basenowe Szafir         

             zadaszenia basenowe zadaszenia basenowe Szafir zadaszenia basenowe_Szafir_1

funkcje  – kliknij tutaj

Zadaszenia basenowe Szafir są zarówno komfortowe, jak i funkcjonalne. Konstrukcja tego modelu jest dość specyficzna, gdyż składa się z niższych teleskopowo elementów przesuwnych (które są zintegrowane z linią zadaszenia modelu Gold) oraz z podwyższonej części, umożliwiającej stworzenie plaży. Zadaszenie basenu Szafir cieszy się ogromną popularnością wśród naszych Klientów ze względu na swój niepowtarzalny wygląd. Wszystkie dostępne u nas zadaszenia do basenów stworzone są z profili aluminiowych, które malujemy na kolor wybrany przez Klienta.

Zadaszenia basenowe to niezbędny element każdego basenu przydomowego. Doskonale spełniają swoją funkcję, chroniąc zarówno basen, jak i jego użytkowników. Klimat w naszym kraju jest zmienny, dlatego warto zainwestować w zadaszenie basenu, by móc cieszyć się korzystaniem z niego nawet w niepogodę. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wysokie, jak i niskie zadaszenia do basenów, które umożliwią korzystanie z akwenu przez cały rok, dzięki możliwości stworzenia zamkniętego pomieszczenia. Warto zainwestować w dobre zadaszenie, które ochroni wodę przed zanieczyszczeniami i ułatwi utrzymywanie basenu w dobrym stanie przez cały rok.


Bez wątpienia, dużą dawkę przyjemności każdemu z nas może zapewnić pobyt na basenie. Ważnym czynnikiem, który decyduje o poziomie naszego zadowolenia jest poziom komfortu, jaki może nam on zapewnić. Niewątpliwie, dużego relaksu dostarczają baseny wewnętrzne, z których korzystać można cały rok. Jednak atrakcyjnym rozwiązaniem stać się mogą również baseny zewnętrzne. Zadaszenia basenowe – to dzięki ich wykorzystaniu, będzie można korzystać z basenu w ogrodzie aż cztery miesiące dłużej.

Poniżej przedstawiamy szereg zalet zadaszenia basenowego:

 – Atutem jest to, że utrata ciepłej wody basenowej i poziom zużycia chemii znacząco zostanie zmniejszony.
– Regularne nakrywanie basenu to czynność, która dla wielu ludzi mogła po prostu stanowić kłopot.
– Ważną zaletą zadaszenia basenowego jest to, że daje ono gwarancję bezpieczeństwa dla dzieci oraz zwierząt, którego nie zapewnia basen nie posiadający zadaszenia.
– Woda w takim basenie ogrzewa się za darmo, a parowanie ulega zmniejszeniu.
– Dostarczają również dużego komfortu i prywatności, dzięki temu, że są wysokie.
– W żaden sposób nie szkodzą środowisku, wręcz przeciwnie – są mu bardzo przyjazne, dlatego spokojnie ten produkt może znaleźć się w Państwa ogrodzie.
– Kolejną zaletą jest czysta woda. W zadaszonym basenie nie spotka się zanieczyszczeń, dzięki czemu zaoszczędza się czas potrzebny przy czyszczeniu oraz zmniejsza się wykorzystanie chemii. Wpłynie to na lepsze zdrowie osób korzystających z basenu.
– Zadaszenie basenowe ma również walory estetyczne, może pięknie dopełnić aranżację Państwa ogrodu.
– Basen z tą funkcją zapewni Państwu przyjemny czas relaksu w wodzie przez dłuższy czas. Można korzystać z niego nawet 4 miesiące dłużej.
– Ważne również jest to, że można zaoszczędzić energię niezbędną aby ogrzać wodę w basenie.
– Powłoka zadaszenia basenowego zawiera ochronę przed promieniami UV, wpływa to na ochronę basenu. Struktura basenu na długi czas nie zmieni się, na skutek zmniejszenia działania szkodliwych bodźców atmosferycznych.
– Zadaszenie basenowe zapewni również utrzymanie poziomu pH wody w basenie na właściwym poziomie, ponieważ uniemożliwi docieranie kwaśnego deszczu, kurzu i owadów, które mogłyby niekorzystnie działać na wartość pH.
– Basen zewnętrzny posiadający zadaszenie zostanie też ochroniony przed bezpośrednim działaniem niskiej temperatury.

Wyżej wymienione kwestie wpłynęły na to, że zadaszenia basenowe zaczęły być wręcz nierozłączną częścią basenu. W związku z tym oferujemy Państwu gotowe zadaszenia basenowe, przy użyciu których czynność zakrywania basenu trwa naprawdę bardzo szybko i przynosi wiele korzyści.

Zadaszenia basenowe wykonuje się z profili, które chronią konstrukcje przed działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki zastosowanym metodom systemowym możliwe jest stworzenie kolejnych rozwiązań dopasowanych do niezbędnych funkcji. Każde zadaszenie wykonywane jest zgodnie z życzeniem indywidualnego klienta. Program zadaszenia składa się z konstrukcji niskich, wysokich, a także mieszanych z możliwością dostosowania do niezbędnych funkcji. Zadaszenia basenowe, które posiadają dużą rozpiętość można wykonać też z profili wzmacnianych, które mogą być bardziej obciążone. Segmenty wyposaża się w zaczepy, które zapobiegają uszkodzeniu na skutek wiatru. Typowe wyposażenie składa się też z systemu aretaży, który ustala właściwe położenie elementów zadaszenia. Typowe wszystkie zadaszenia basenowe składają się też z tzw. przedłużeń prowadnic o długości jednego elementu w taki sposób, aby można było przesunąć zadaszenie poza basenowy obszar.
System jezdny zadaszeń basenowych wykonany jest w taki sposób, aby można było szybko i łatwo zakryć lub odkryć basen. Płaskie jezdne prowadnice z zespolonymi maskowicami, które zakrywają śruby jakie mocują je do podłoża rozmiarem dopasowuje się do właściwego modelu oraz szerokości zadaszeń. Wśród zadaszeń z prowadnicami wyróżnia się również zadaszenie z prowadnicą pojedynczą bądź system nie posiadający żadnych prowadnic. Rolki jezdne podwójne, prefabrykowane, które montuje się w dolnych aluminiowych formach jezdni przeprowadzających elementy zadaszeń, mają dobry wpływ na staranność i lekkość posuwu elementów. Rolki jezdne obejmują zamki wiatrowe, które przeciwdziałają poderwaniu elementu przez diametralnie gwałtowne wiatry. Do przemieszczania się kółek przeznaczone są nierdzewne łożyska, które zapewniają im gwarancję niezawodnej funkcjonalności na wiele lat.
Zadaszenia basenowe jakie oferujemy alternatywnie mogą składać się z automatycznego napędu elektrycznego a wraz z nim ze sterowania radiowego służącego otwieraniu i zamykaniu konstrukcji. Napędy dobiera się do indywidualnych zadaszeń według ich wielkości i ciężaru. Zainstalować go można w każdym modelu zadaszeń basenowych jakie produkujemy.

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu