Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
FUNKCJONALNOŚĆ

Aby w pełni cieszyć się z uroków basenu przydomowego należy zadbać o jego właściwe zaprojektowanie i późniejszą eksploatację. Rozwiązaniem, które niewątpliwie podnosi walory użytkowe basenów są zadaszenia. Ich prawidłowy dobór, wykonanie i eksploatacja stanowi kluczowy element powodzenia całości. Dlatego już teraz zadbaj o swój komfort, przyjemność i radość swoją i swojej całej rodziny. Prawidłowo zaprojektowane zadaszenie basenowe zapewni Ci nowy wymiar korzystania z basenu.

Podstawowe korzyści jakie odnosisz z posiadania zadaszenia basenowego to:

bezp BEZPIECZEŃSTWO

Teleskopowa zabudowa basenu w pełni zabezpiecza przed nieautoryzowanym dostępem dzieci oraz zwierząt domowych do basenu. Nie musisz mieć „oczu wokół głowy” zamartwiając się, czy przypadkiem Twoja pociecha biegając po ogrodzie nie wpadnie do basenu! Każdy segment teleskopowego zadaszenia basenowego jest zabezpieczony przed otwarciem lub przesunięciem specjalnymi blokadami a drzwi na klucz, co uniemożliwia otwarcie zabudowy basenu przez osoby niepowołane. To Ty kontrolujesz kto i kiedy korzysta z basenu!

czystosc CZYSTOŚĆ

Zapomnij o notorycznym sprzątaniu basenu z liści, „choinkowych igieł”, czy też pyłków z brzozy.Dzięki składanemu zadaszeniu basenowemu ogranicz do minimum pracę przy basenie, a zaoszczędzony czas przeznaczysz na korzystanie z niego . Zaoszczędź też pieniądze. Przykrycie basenowe zabezpiecza Twój basen przed opadami atmosferycznymi (kwaśne deszcze) i innymi zanieczyszczeniami, które w dużej mierze są odpowiedzialne za większe zużycie chemii basenowej.

energia  WYDŁUŻENIE SEZONU KĄPIELOWEGO

Wybierając zadaszenie basenowe będziesz mógł korzystać z niego nawet od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Sezon kąpielowy z niezadaszonym basenem ogrodowym w naszym klimacie trwa od 1 do maksymalnie 3 miesięcy. Ty i Twoja rodzina cieszcie się nim 5 miesięcy. Przykrycie basenowe podnosi temperaturę wody w basenie o 6-8 ⁰C i.

energia OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

Przesuwne zadaszenie basenowe zadba o komfort termiczny wody i otoczenia basenu, nie musisz stosować dodatkowych źródeł energii by uzyskać komfortową temperaturę wody do relaksu i kąpieli w basenie ogrodowym. Oszczędzasz czas i pieniądze. W słoneczne dni temperatura pod przykryciem poliwęglanowym dochodzi nawet do 70⁰C przez co doskonale nagrzewa wodę w basenie. Skutecznie zapobiega także utracie zgromadzonego ciepła w basenie, a w szczególności w nocy lub w chłodniejszych porach sezonowych.

sezon STOP KOMAROM

Kąpiel w basenie wieczorową porą w towarzystwie krwiopijczych komarów to coś co spędza nam sen z oczu. Woda i oświetlenie basenowe jest magnesem dla komarów i innych owadów. Doskonałym rozwiązaniem jest zadaszenie basenowe, które ochroni nas skutecznie przed „kąśliwymi towarzyszami”.

sezonOCHRONA PRZED SZKODLIWYM PROMIENIOWANIEM UV

Dla zabezpieczenia naszego ciała przed szkodliwą ekspozycją na słońcu stosujemy specjalne filtry UV. Nasze teleskopowe zadaszenia na baseny wykonane z poliwęglanu, z naniesionym filtrem UV, zapewniają optymalną ochronę przed negatywnym wpływem promieni słonecznych. Zadaszenie basenowe działa niczym parasol ochronny i możesz z całą rodziną korzystać do woli ze swojego basenu w słoneczne dni.

ZAINWESTUJ W PRZYKRYCIE BASENU

Jak można zauważyć, przykrycie basenu to jedna z najlepszych inwestycji w nasz przydomowy akwen. Nie tylko zaoszczędzimy pieniądze, nie musząc płacić za czyszczenie basenu, lecz również, dzięki oszczędności energii, nie wydamy ani grosza na dodatkowe ogrzewanie wody. Taka inwestycja zwróci się w bardzo szybkim tempie. Zadbaj o swoje zdrowie, nie stając się pożywieniem dla komarów, czy ofiarą szkodliwego promieniowania UV i zapomnij o krótkim sezonie kąpielowym – już teraz możesz przedłużyć go nawet do 5 miesięcy w roku!

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu