Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Brakuje Wam motywacji do spędzenia wolnego czasu w aktywnej formie? Mamy dla Was świetne rozwiązanie – basen ogrodowy!
Brakuje Wam motywacji do spędzenia wolnego czasu w aktywnej formie? Mamy dla Was świetne rozwiązanie – basen ogrodowy!

W dzisiejszych czasach bardzo dużo osób spędza czas aktywnie i to o każdej porze dnia. Jedni biegają, inni jeżdżą na rowerze, a jeszcze inni chodzą na siłownie. Niektórym z nas brakuje jednak dobrej motywacji, by zrobić cokolwiek aktywnego, mimo tego, że zazdrościmy niejednej osobie napotkanej na ulicy jej wyglądu.

Myślimy, że mimo wszystko również chcielibyśmy być tacy.

Czasem zdarza się, że po prostu wstydzimy się tak publicznie podjąć się jakiś aktywnych czynności, zwłaszcza gdy nasza przygoda w tej sferze dopiero się zaczyna. Niekoniecznie chcemy wyjść otwarcie w miejsca, w których każdy będzie nas mógł zobaczyć.

W jaki sposób poradzić sobie w tej sytuacji?

Myśleliście może o inwestycji we własny basen ogrodowy? To bardzo dobre rozwiązanie, dzięki któremu znikną Wasze problemy!

Basen we własnym ogrodzie umożliwi Wam zażywanie kąpieli w każdej wolnej chwili. Przede wszystkim będzie się to odbywało z dala od obcych osób, co pozwoli Wam się bardziej zrelaksować i zapewni pełen komfort. Tutaj niczego nie będzie trzeba się wstydzić i martwić, że za chwilę ktoś może Was zobaczyć.

Pływanie pociąga za sobą mnóstwo korzyści – odciąża kręgosłup, rozluźnia mięśnie, poprawia kondycję itp.

Wystarczy jeden raz w każdym tygodniu popływać, aby poprawić kondycję, zdrowie i móc lepiej wyglądać.

We własnym basenie każdy może odpocząć, odprężyć się po całym dniu obowiązków, a jednocześnie pracować nad wyglądem swojego ciała. Jest to więc łączenie przyjemnego z pożytecznym.

Wysiłek potrafi niejedną osobę wyciszyć, uspokoić i wydobyć z niej negatywne emocje. Dodatkowo, podczas spędzania wolnego czasu aktywnie, organizm generuje endorfiny. To kolejna zaleta wysiłku.

Wystarczy pływać w basenie przez godzinę, by spalić aż 500 kalorii. Dzieje się tak dlatego, że podczas wykonywania ruchów w wodzie robimy to z większym wysiłkiem. Nie jest to jednak odczuwalne.

Podczas pływania nie obciążamy stawów. Kiedy nasze mięśnie wykonują ruchy w wodzie, stawy nie są tak obciążane jak podczas przebywania na lądzie.
W wodzie koimy bóle i nie ma tam żadnego ryzyka, że możemy ulec kontuzji.

Pływanie działa również odmładzająco. Pływając regularnie latami nie musimy się obawiać na przyszłość o ciśnienie krwi, czy cholesterol.

We własnym basenie ogrodowym będziemy mieli ogromne możliwości. Z całą rodziną będziemy mogli tam przebywać i ćwiczyć różne style pływackie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych basenów ogrodowych. Na pewno każdy znajdzie tu coś idealnego według własnych preferencji.

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu