Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Dlaczego My ?

Szeroki wachlarz asortymentu

Aquarelax zapewni Ci prawdziwy komfort i wygodę posiadania miejsca do kąpieli i wypoczynku we własnym ogrodzie. Możemy zaoferować swoim klientom szeroką gamę basenów, zadaszeń basenowych, saun, Wanien Spa i chemii basenowej.

Darmowe i kompleksowe doradztwo

Zespół Aquarelax pomoże Państwu w doborze asortymentu, doradzi i przedstawi możliwe rozwiązania w segmencie własnego SPA i basenu. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem  obsługi klienta, gdzie otrzymasz profesjonalne doradztwo, cennik materiałów i usług. Oferujemy kompleksową obsługę od projektu do realizacji  oraz indywidualne podejście do potrzeb i wymagań klientów.

Szczegółowa wycena

Naszym zwyczajem jest  przedstawienie Państwu profesjonalnej i szczegółowej  wyceny oferty. Zawierają one koszt zamawianego produktu, cenę transportu, montaż oraz możliwe dodatki. Ma to na celu uniknięcie ukrytych kosztów oraz niedomówień.

Profesjonalny montaż

Aquarelax posiada wyspecjalizowane grupy monterskie, które w pełni przeprowadzą prawidłowy montaż zakupionych przez Państwa produktów

Gwarancja jakości materiału

Oferowany przez nas asortyment wykonany jest z wysokiej klasy materiałów. Posiada atesty, certyfikaty. Nasi dostawcy wystawiają deklaracje właściwości użytkowych CE

Obsługa klientów z całej Polski

Nasz zasięg działania obejmuje obszar całej Polski!

Jesteśmy firmą, dla której odległość kilkuset kilometrów nie jest ograniczeniem

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu