Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Funkcjonalne tarasy mobilne
zadaszenia basenowe
Funkcjonalne tarasy mobilne

Tarasy mobilne mają wiele zalet – są tarasem i jednocześnie zadaszeniem basenowym.

Czy takie rozwiązanie nie jest warte zainwestowania?

Kto w dzisiejszych czasach nie marzy o własnym tarasie, na którym mógłby delektować się ciszą i wypoczynkiem w ciepłe popołudnie, albo po prostu wieczorem po całym dniu obowiązków? Przypuszczamy, że chyba każdy skorzystałby z chęcią z takiej przyjemności.

A kto z Was posiada basen ogrodowy i przeszkadza mu to, że często trzeba wymieniać wodę, bo jest zanieczyszczona? Pewnie nie raz zdarzyło się Wam, że po oczyszczeniu basenu np. na drugi dzień nadszedł silny wiatr, a później przyszły opady deszczu i woda znów całkowicie się zabrudziła, a Wasze wcześniejsze prace poszły na marne. Z pewnością nikt nie lubi takich sytuacji!

Pływanie jest bardzo przyjemne, ale czasem do własnych basenów zniechęca nas to, że trzeba poświęcić im więcej czasu. Myślimy sobie, że nie zawsze mamy na to ochotę i siły. Po powrocie do domu z pracy chcemy po prostu odpocząć i niczym się nie martwić. Wolimy czasem skorzystać z basenów publicznych, bo tam ktoś inny zadba o to, by woda była czysta.

Zapewniamy Was, że własny basen jest o wiele wygodniejszy. Mamy do niego gwarantowany dostęp w każdej chwili, w dodatku nie musimy martwić się o to, że ktoś obcy będzie na nas patrzył i zakłócał nam odpoczynek. Z wszelkimi zanieczyszczeniami można poradzić sobie bardzo łatwo – wystarczy go ochronić!
Zalecamy w związku z tym inwestycję w taras mobilny, dzięki któremu znikną Wasze problemy, a własny basen będzie kojarzony tylko i wyłącznie z czymś, co stanowi ogromną wartość w Waszym ogrodzie. Wpadające liście, czy inne zabrudzenie od teraz będą już tylko przeszłością, która więcej Was nie dotknie. Ponadto w upalne dni, dzięki temu rozwiązaniu woda nie będzie zbyt mocno się nagrzewać. Kąpiel będzie zatem przyjemna i bardzo odprężająca.

Taras mobilny pełni też oczywiście funkcję tarasu, na którym można odpocząć, spędzić przyjemnie czas ze znajomymi. Gdy pogoda nie będzie sprzyjała kąpielom, możemy wtedy po prostu posiedzieć przy kawie z najbliższymi.

Tarasy mobilne naszej firmy wykonywane są z desek kompozytowych – ich zaletą jest więc trwałość, ale także estetyczny wygląd. Możemy wzbogacić je w stylowe meble ogrodowe i stworzyć przed własnym domem luksusową przestrzeń, na której z chęcią będziemy spędzać wolne chwile.

Tarasy mobilne firmy Aquarelax wykonane z desek z kompozytu są solidne i bardzo praktyczne. Mogą mieć Państwo pewność, że posłużą Wam na długie lata.
Własny basen, własny taras i nagle każdy ogród staje się najlepszym miejscem spotkań, relaksu, odpoczynku. Staje się po prostu luksusową strefą, z której chce się nieustannie korzystać.

Tarasy mobilne są bardzo funkcjonalne, chyba nikt z Was nie ma już co do tego, żadnych wątpliwości. Teraz nadszedł najlepszy czas, by po prostu zapoznać się z naszą ofertą i zainwestować w to rozwiązanie!

Zapraszamy do nas!

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu