Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Jacuzzi ogrodowe – korzystanie w zimie.
Jacuzzi ogrodowe – korzystanie w zimie.

Przyjemne odprężenie, dzięki gorącemu hydromasażowi w obrębie roślin okrytych w zimowy puch to świetne rozwiązanie dla każdego! W zimowej porze wszyscy mogą sobie pozwolić na wannę spa w ogrodzie i zaznać przyjemnego relaksu.

Jak korzystać z jacuzzi podczas ujemnych temperatur?

Jeśli obawiacie się, że możecie wtedy zmarznąć, to zupełnie niepotrzebnie. Woda wewnątrz wanny podczas kąpieli przyjmuje ciepłą temperaturą a nad jej przestrzenią unosi się zaś gorąca para. Podczas wybierania odpowiedniego miejsca na wannę spa, najlepiej przeznaczać na to obszar znajdujący się nie dalej niż 10 m od drzwi wejściowych do domu. Jest to dystans, który bardzo szybko będziecie mogli pokonać, ponieważ również w zimę warto pójść do jacuzzi ogrodowego w samym szlafroku – pozostawiając ręcznik i ubrania w tym czasie w ciepłym miejscu. Po skończonym zabiegu szybko owiniecie się w szlafrok i udacie się do pomieszczenia.

Jak troszczyć się o jacuzzi ogrodowe w zimę?

Urządzenie to należy cały czas mieć podłączone pod prąd. Skutkuje to podwyższoną temperaturą wody w wannie spa, dzięki czemu nie dojdzie do jej zamarznięcia. Rozwiązanie to przyczynia się też do prostego nagrzania wody w urządzenia. Należy jedynie w danym czasie nastawić programator, a o wyznaczonej godzinie będziecie mogli skorzystać z gorącego hydromasażu. Ponadto jacuzzi ogrodowe ma tak dobrą izolację, że nie pobiera dużej ilości energii elektrycznej.

Pamiętajcie również o tym, aby przykrywać jacuzzi ogrodowe właściwą osłoną termiczną w zimie, kiedy z niego nie korzystacie. Pozwoli to zapobiec dostaniu się zanieczyszczeń do jego wnętrza, a woda utrzymywana będzie w higienicznej czystości.

Kąpiel zimą dostarcza dużej przyjemności.

W tej porze roku kąpiel w jacuzzi ogrodowym to świetna rozrywka, która każdemu dostarczy dużej przyjemności. Niezwykłe chwile w gorącej wodzie w czasie kiedy, wszystko dookoła jest białe i mroźne to wielka frajda. Jesteśmy przekonani, że to urządzenie bardzo zadowoli wszystkich domowników oraz Waszych znajomych. Jacuzzi ogrodowe może być również nową ciekawą formą spotkań towarzyskich!

Zapraszamy zatem do kontaktu – doradzimy, które jacuzzi będzie dla Państwa najkorzystniejsze! 🙂

 

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu