Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Jacuzzi Ogrodowe

Co powiecie na prywatny zakup jacuzzi ogrodowego? Domowe SPA we własnym ogrodzie to miejsce relaksu i odpoczynku. Regenerująca kąpiel w ciepłej wodzie będzie dla Waszego ciała oraz umysłu przyjemnym ukojeniem. Nasza firma oferuje jacuzzi ogrodowe najwyższej klasy. W ofercie naszego sklepu znajduje się duży wybór nowoczesnego jacuzzi ogrodowego, dzięki któremu wakacje spędzone w domu mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem dla całej Waszej rodziny! Otoczenie ogrodu pozwoli Wam odpocząć w ciszy, spędzić romantyczne chwile z bliską osobą, a nawet zorganizować niezapomnianą imprezę dla Waszych dzieci, zapewniając im dobrą zabawę pełną frajdy. Gwarantujemy możliwość zażywania kąpieli przez cały rok. Umieszczając ją w swoim ogrodzie będziecie mogli cieszyć się relaksacyjnym masażem o każdej porze. Zakupując prywatne jacuzzi, zapewnicie sobie Państwo prywatne uzdrowisko.

Każdy z nas po codziennych obowiązkach zasługuje na odrobinę przyjemności. Można ją sobie sprawić w różny sposób, m.in. oglądając ulubiony serial, włączając relaksującą muzykę, czy kładąc się na kanapie z książką. Jednak największego relaksu dostarczyć może Wam jacuzzi ogrodowe. Zamiast pójść na basen lub do parku wodnego, ogromną przyjemność poczujesz, gdy będziesz miał możliwość skorzystania z tej atrakcji u siebie w domu/ogrodzie w lecie, gdy nad głową świeci piękne słońce.

Jacuzzi ogrodowe –

Wszystkie właściwości, jakie posiada jacuzzi ogrodowe, czyli wanna z hydromasażem były brane pod uwagę przez jego wynalazcę – Roya Jacuzzi. Ten włoski emigrant wynalazł jacuzzi ogrodowe w 1968 r. Biorąc pod uwagę technologię, jest to bardzo młode urządzenie. Jednak mimo swojej młodości pokochało je wiele milionów ludzi na całym globie, posiadając je obecnie w sich ogrodach.

Dlaczego jacuzzi stało się tak popularne? Jacuzzi ogrodowe sprawi, że Twoje zmysły zostaną przyjemnie pobudzone na skutek masujących strumieni wodnych, a napięte mięśnie automatycznie rozluźnią się. Poprawie ulegnie również samo krążenie krwi w organizmie. Bezsenność, bóle głowy i syndrom chronicznego zmęczenia nie będzie już więcej tak dotkliwym problemem. Jacuzzi ogrodowe oraz domowe jest pomocne w leczeniu takich chorób jak, m.in. niektóre dolegliwości kręgosłupa. Jacuzzi ogrodowe bardzo polecane jest zwłaszcza wszystkim sportowcom, ponieważ w dużym stopniu wpływa na zregenerowanie ciała i mięśni po wysiłku fizycznym i ewentualnych kontuzjach . Jest ono też popularnym rozwiązaniem dla kobiet spodziewających się dziecka, ponieważ zmniejsza obrzęki kończyn dolnych oraz bóle pleców, które są typowymi dolegliwościami w tym stanie.

Ważną informacją jest również to, że z jacuzzi ogrodowego korzystać możecie również zimą. Jednak wtedy temperatura wody powinna zostać znacznie podwyższona, zważając na to, że urządzenie znajduje się na zewnątrz domu. Sroga pora roku nie przeszkodzi Wam w tym, aby korzystać z jacuzzi zlokalizowanego w ogrodzie. Dodatkowo jacuzzi nie musi być przenoszone w bezpieczne miejsce podczas tej pory roku, pozostając w ogrodzie nie dozna żadnych szkód, ponieważ jego konstrukcja jest przystosowana do warunków zimowych.

Wśród wielu kształtów tej wanny spa z hydromasażem najpopularniejsze jest jacuzzi ogrodowe okrągłe oraz kwadratowe. Wybierając wymarzone jacuzzi ogrodowe do wyboru macie również jeden z trzech typów masażu: wodny, powietrzny lub wodno – powietrzny. Wszystkie te masaże uwalniają powietrze oraz potok wody wytwarzany w dyszach, które znajdują się w ścianie wanny. Powietrze wykorzystywane w procesach jacuzzi ogrodowego dotlenia naszą skórę. Podczas pracy jacuzzi ogrodowe wytwarza bardzo małe bąbelki powietrza, które subtelnie, bez zadawania najmniejszego bólu dotykają naszej skóry, odpowiednio ją masując.

Jacuzzi ogrodowe dostępne w naszej ofercie z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom. Dodatkowo w przypadku każdego zakupu służymy profesjonalnym doradztwem. Zapraszamy do kontaktu!

jacuzzi ogrodowejacuzzi ogrodowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przedstawimy Państwu kilka wskazówek dotyczących przygotowania i pomocy podczas planowania umieszczenia swojego jacuzzi ogrodowego:

Zakup takiego sprzętu musi być zaplanowany ostrożnie, aby nie pojawiły się żadne niekorzystne niespodzianki i aby Wasze nowe Spa mogło sprawić Wam więcej radości. Koniecznie powinniście przed zakupem zadecydować jakie miejsce będzie najlepsze dla Waszego jacuzzi ogrodowego, przygotowanie do zasilenia, napełnienia, opróżnienia oraz w którym będziecie mogli zachować pełną prywatność oraz intymność.

Uważamy, że najlepszym rozwiązaniem dla jacuzzi ogrodowego będzie umieszczenie go w ogrodzie, na tarasie, balkonie, oranżerii bądź gdzieś w przytulnej altance. Wybór macie więc dość spory.

Przy planowaniu powinniście zwrócić uwagę na kilka kwestii, m.in.:
– kiedy urządzenie jest używane w czasie filtrowania, hałas jaki wtedy powstaje może być dla Was trochę nieprzyjemny. Musicie brać pod uwagę również sąsiedztwo innych. Dlatego najlepsze miejsce dla jacuzzi powinno być umieszczone nie mniej niż 5 metrów od sąsiedztwa. Być może któryś z Waszych sąsiadów okaże się być wrażliwy na takie urządzenie.
– jeśli spa zainstalujemy gdzieś na tarasie bądź na balkonie, musimy wziąć pod uwagę obciążenie stropu. Większa część modeli charakteryzuje się obciążeniem dla podłogi w wielkości 480 kg/m2. Trzeba też pamiętać o tym, że żadna wibracja powstająca z pompy nie może przenieść się do domu oraz na balkon. Wibracje te zostaną przejęte przed płytę izolacyjną pod basenem. Szczególnie odpowiednio należy przemyśleć miejsce w budynkach nowych.

Poniższe rady dotyczyć będą przygotowania podstawy pod jacuzzi ogrodowe:
Na całym terenie wskazanym do umieszczenia spa powinna być odpowiednio przygotowana ziemia. Płytki znajdujące się w ogrodzie, polbruk, podsypki z kamieni naturalnych bądź stałe fundamenty betonowe mogą być wystarczające do umieszczenia jacuzzi. Urządzenie to można bezpośredni zamieścić na trawniku, jednak nie będzie to idealnym rozwiązaniem.
Najważniejsze jest, aby przeznaczony na ten cel obszar był wypoziomowany oraz dostosowany do właściwego obciążenia. Nieprawidłowości mało znaczące można skorygować. Jeżeli występuje w jakimś miejscu małe nachylenie, dla jacuzzi nie będzie to aż tak ważne, jednak będzie to dość widoczne w różnicy na poziomie linii wodnej w spa. Radzimy umieścić też swoje spa częściowo bądź całkowicie w ziemi.

Jeśli zastanawiacie się Państwo czy wybrać jacuzzi z daszkiem, pamiętacie że może on być szczególnie pomocny dla Was kiedy będzie padał deszcz bądź gdy zbyt mocno przez długi czas będzie operowało słońce. Spora część klientów uwielbia jednak widoki, głównie nieba w związku z tym rzadko korzysta z zadaszenia spa. Jeśli by zwrócić uwagę na bilans energetyczny urządzenia, zadaszenie nie ma większego znaczenia, gdyż najczęściej urządzenie ma zapewnioną odpowiednią izolację i w komplecie posiada termiczną pokrywę. Parowanie więc całkowicie jest ograniczone. Absurdalnie, zadaszenie może mieć większe znaczenie dla tych, którzy nie korzystają z kąpieli, by w czasie mniej korzystnej aury miały pewną ochronę.

Jacuzzi ogrodowe dostępne w naszej ofercie z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom. Dodatkowo w przypadku każdego zakupu służymy profesjonalnym doradztwem. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą ogrodowego jacuzzi z naszego sklepu oraz zachęcamy Państwa do zakupu!

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu