Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Już niedługo koniec lata. Czy oznacza to też koniec sezonu kąpielowego?
Już niedługo koniec lata. Czy oznacza to też koniec sezonu kąpielowego?

Wakacje dobiegły końca. Niebawem zakończy się też lato, które trzeba przyznać, że było w tym roku bardzo ciepłe i słoneczne. Mogliśmy mnóstwo czasu spędzać na zewnątrz, opalać się, kąpać w basenie, korzystać z wielu atrakcji, jakie dostępne są tylko latem.

Koniec lata oznacza rezygnację z pewnych rzeczy. Temperatury na zewnątrz będą niższe, pogoda będzie często ulegać wahaniom, a dni będą krótsze. Wskazane będzie więcej czasu spędzać w domu. Nie każdego cieszy ten fakt, dlatego warto wymyśleć rozwiązanie, dzięki któremu choć trochę będziemy czuć się jak podczas lata i wcale nie będzie konieczne przesiadywanie wieczorem w domu.

W lato, gdy na zewnątrz jest upalnie, szukamy ochłody, dlatego najchętniej spędzamy czas w basenie. To też forma relaksu, którą każdy lubi. Możemy poczuć się odprężeni i zrelaksowani. Pływanie ponadto korzystnie wpływa na zdrowie. Koniec lata kojarzy nam się z tym, że musimy zrezygnować z tej przyjemności. Kąpanie się wtedy w basenie zamieszczonym w ogrodzie basenowym wydaje się być niemożliwe, jednak tylko pozornie.

Prawda jest taka, że koniec lata nie musi równać się końcowi kąpieli w przydomowym basenie.

Jak to możliwe? Wystarczy, że zainwestujemy w zadaszenie basenowe firmy Aquarelax. Dzięki temu rozwiązaniu wydłużymy sobie sezon kąpielowy o kilka miesięcy. Nie będziemy też aż tak bardzo odczuwać, że lato się skończyło. Nadal będziemy mieli zapewniony ten komfort po powrocie z pracy do domu – w wolny wieczór wyjdziemy na ogród i skorzystamy z kąpieli, a zadaszenie ochroni nas przed tym, abyśmy nie odczuwali niższych temperatur jakie będą wtedy na zewnątrz.
Zadaszenie basenowe utrzymuje odpowiednią temperaturę wewnątrz oraz ciepłą wodę, dlatego nie grożą nam żadne choroby w związku z tym, że pozwolimy sobie na taką przyjemność.

Nie musimy też pójść na kryty basen publiczny, by móc popływać. Czasem po pracy jesteśmy zbyt zmęczeni i po prostu niekoniecznie chciałoby nam się dojechać na najbliższy basen, ponadto tam nie zaznamy takiego spokoju jak w swoim ogrodzie. Ludzie w gorsze dni pod względem pogody będą szukali jakiejś odskoczni i sposobu na poprawę samopoczucia. Możliwe, że chętnie będą wizytować na takim basenie. Musimy więc liczyć się z tym, że gdy my również zdecydujemy się na coś takiego, w basenie nie będziemy sami. Zwłaszcza w weekendy, gdy każdy ma najwięcej czasu może być tam bardzo duże grono osób – zarówno dzieci jak i starszych. Możemy czuć się wtedy mało komfortowo, a nawet krępująco.

Hałas dzieci może okazać się drażniący dla naszych uszu, podczas, gdy będziemy marzyli wtedy o odpoczynku.

Dlatego jeśli mają Państwo swój basen w ogrodzie i martwi Was fakt, że kolejny raz będziecie mogli skorzystać z niego dopiero za rok – głowa do góry! Nasza firma ma dla Was coś, co rozwiąże Wasz problem!

Zapraszamy po zadaszenie basenowe pasujące do Waszego basenu – u nas szeroki wybór i atrakcyjne ceny!

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu