Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Przygotowywanie ogrodu do kąpieli w jacuzzi
Przygotowywanie ogrodu do kąpieli w jacuzzi

Ogrodowe spa nie należą jeszcze u nas do rozwiązań szczególnie często kupowanych. To co zniechęca klientów to niepewność, czy taka wanna poradzi sobie w panujących w naszym kraju warunkach klimatycznych.

My jednak chcemy zapewnić Państwa, że jacuzzi bez problemu da sobie radę! Możecie więc przygotowywać ogrody i tworzyć w nich prawdziwą strefę komfortu, umieszczając tam wannę z hydromasażem.

Umiejscowienie jacuzzi w ogrodzie
Wanny tego typu do przeznaczenia na wolnej przestrzeni najczęściej umiejscawia się w ogrodzie, na większym zadaszonym tarasie, albo w sferze patio. Bardzo dobrym miejscem będzie dla nich również obszar zielony.

Jednak pomimo tego, gdzie ostatecznie umieścimy wannę, pamiętajmy, by przestrzegać najważniejszych zasad, dzięki czemu korzystanie z niej będzie bardziej komfortowe.

Po 1. jacuzzi powinno znajdować się blisko wyjścia z domu. Plusy tego dostrzeżemy szczególnie w czasie zimy, kiedy będziemy chcieli szybko przejść do basenu.

Po 2. umieśćmy wannę w cichym zakątku, który nie jest dostrzegalny przez sąsiadów, a także z dala od pylącej roślinności, która mogłaby zabrudzać wodę.

Po 3. trzeba pamiętać o elektryce – prąd musi być nieustannie dostarczany tam, gdzie umieszczona będzie wanna. Nie trzeba jej jednak podłączać do wodociągu oraz kanalizacji, z racji tego, że woda będzie z niej spuszczana zaledwie kilka razy w ciągu roku.
Trzeba jednak przemyśleć, z jakiego miejsca będziemy doprowadzać wodę i dokąd ją odprowadzimy podczas wymiany.

Po 4. należy zadbać o to, by nasz ogród nadawał się na umieszczenie wanny – jest ona dość duża, w związku z czym potrzebuje większej przestrzeni. Dodatkowo w naszym ogrodzie musi być też ścieżka, którą będzie można przenieść wannę, po tym jak dostarczy nam ją firma. Warto mieć ten fakt na uwadze już w momencie aranżowania ogrodu na ten cel.

W naszym sklepie znajdują się zewnętrzne wanny z hydromasażem, które są w pełni funkcjonalne i potrafią idealnie wpasować się w wystrój każdego ogrodu.
Są świetnym rozwiązaniem z racji tego, że dostarczą każdemu niesamowitego relaksu i odprężenia. Dzięki nim będą mogli Państwo maksymalnie odpocząć w ciszy po ciężkim dniu, albo skorzystać z tego rozwiązania wspólnie ze znajomymi, np. w ciepły wieczór.

Będzie to niesamowita atrakcja dla Was wszystkich!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Znajdziecie u nas szeroką gamę produktów.

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu