Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Taras kompozytowy – warto już powoli o nim myśleć …
Taras kompozytowy – warto już powoli o nim myśleć …

Sezon zimowy powoli dobiega końca. Znów zaczynamy coraz dłużej przebywać na świeżym powietrzu. Powoli w naszych ogrodach zaczną królować wiosenne porządki i ich pielęgnacja na nową porę roku.

Czas najwyższy, abyśmy pomyśleli również o miejscu, które będzie mogło w każdej chwili służyć do spotkań rodzinnych czy towarzyskich ze znajomymi, a także pozwalać czerpać radość ze słońca i przyjemnych temperatur. Warto zorganizować w swoim ogrodzie miejsce idealne na grilla czy ważne przyjęcia rodzinne. Z pewnością wyjątkowego charakteru każdej uroczystości nada estetyczny, staranny taras kompozytowy wykonany ze stylowych, eleganckich desek kompozytowych naszej firmy.

Deska Gamrat firmy Aquarelax gwarantuje niepowtarzalny efekt i szlachetny wygląd na długie lata użytkowania. Nie są dla niej zagrożeniem zmienne warunki atmosferyczne – mimo tego czynnika potrafi zachować swoje właściwości. Dla bezpieczeństwa klienci otrzymują podczas zakupu 25-letnią gwarancję na gnicie i butwienie. Deska dzięki swoim właściwościom nie potrzebuje konserwacji oraz malowania. Mimo upływu czasu zachowuje swoje własności. Do jej wykonania zastosowano wysokiej klasy pigmenty, a także dodatek w postaci filtra UV. Dzięki temu uzyskana została wyjątkowa głębia koloru w produktach WPC.

Taras kompozytowy w technologii WPC będzie wytrzymały oraz szczególnie odporny. Desce Gamrat nie szkodzi ścieranie, oddziaływanie sił mechanicznych z zewnątrz, zmiana warunków atmosferycznych czy biologicznych, słona woda i chlor. Nie trzeba jej serwisować i konserwować, co pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Jest ona całkowicie bezpieczna w użytkowaniu. Jej powierzchnia z obu stron jest ryflowana. Dzięki temu woda z powierzchni tarasu jest odprowadzana szybko i efektywnie. Chodząc po tarasie, nawet gdy jest on mokry nie ma zagrożenia poślizgnięcia się. Deska ma antypoślizgową powierzchnię, dlatego może służyć również jako bezpieczne wykończenie schodów na tarasie czy podeście.

Deski kompozytowe mogą być użyte do balkonów, tarasów, obrzeży basenów, oczek wodnych a nawet pomostów żeglarskich.

Nasza firma wykonuje deski kompozytowe również na specjalne zamówienie – wyprodukujemy je dla Ciebie w wymiarach, jakich będziesz potrzebował.

Deski kompozytowe naszej firmy warto wykorzystać do wykonania tarasu kompozytowego. Mają one szereg właściwości, są bezpieczne i łatwe w montażu. Są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, trwałe i pozwalają cieszyć się niepowtarzalnym efektem na długie lata. Nawet zimą nie wymagają od użytkowników specjalnej opieki.

Taras kompozytowy jest bardzo dobrą inwestycją. Zapewni wygodę domownikom, idealnie posłuży na odpoczynek oraz różnego rodzaju przyjęcia w ładną pogodę. Idealnie ozdobi również zewnętrzną stronę każdego domu.

Jeśli jeszcze nie posiadacie własnego tarasu kompozytowego, serdecznie zachęcamy do tej inwestycji – warto!

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu