Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Tarasy mobilne – AQUA TARAS.
Tarasy mobilne – AQUA TARAS.

Kto z nas nie marzył, o pięknym tarasie przed równie pięknym domem z widokiem na ogród? A gdyby był jeszcze basen? Brzmi idealnie – jednak sezon letni w Polsce pozostawia wiele do życzenia, a czas na beztroskie korzystanie z basenu ogranicza się do 3 miesięcy w sezonie letnim. Przez resztę roku nie korzystamy z uroków kąpieli wodnych a obowiązki dbania o czystość pozostają.

Dla wielu naszych Klientów proponowane przez nas zadaszenia basenowe wykonywanego z poliwęglanu komorowego lub litego nie były satysfakcjonujące ponieważ przypominały im tzw. „szklarnie”.

Poszukując rozwiązania, tak aby zadowolić każdego nawet najbardziej wymagającego klienta, powstał projekt tarasu mobilnego – nazwanego później AQUA TARAS.

Metodą prób i błędów wykorzystując dostępne rozwiązania technologiczne ale stawiając na najwyższą jakość materiałów powstał pierwszy taras mobilny. Wykończony deskami kompozytowymi klasy Premium, polskiej firmy Gamrat. Deski odporne są na działanie promieni UV oraz na zmienną temperaturę. Producent udziela 25letniej gwarancji na gnicie i butwienie co świadczy o wysokiej jakości produktu i pewności, że spełni on swoje zadanie.

Nasz taras porusza się za pomocą silników, które steruję się pilotem – trud w poruszeniu tarasu ogranicza się do naciśnięcia jednego przycisku. Korzystamy z silników znanej marki Nice. Całość porusza się na prowadnicach, dzięki czemu możemy odsłonić akwen wodny i w pełni korzystać z basenu. Ponadto, taras utrzymuje do 150km/m2 dzięki temu powstałą powierzchnie można zagospodarować meblami ogrodowymi i wykorzystywać w chłodniejsze dni.

Jedna z naszych klientek, po realizacji AQUA TARASU w przydomowym zaciszu, zauważyła, że woda basenowa nie nagrzewa się do wysokich temperatur co pozytywnie Ją zaskoczyło – jest niewątpliwą zaletą w upalne dni. Temperaturę wody regulujemy sami poprzez sterowanie pokrywą. Dbamy również o czystość, pokrywa z desek kompozytowych zabezpieczona jest listwą zakończoną szczotkami, które uniemożliwiają dostanie się do basenu zanieczyszczeń oraz opadów.

Wymiary tarasu możemy dostosować do potrzeb Klienta. Może to być pojedyncza platforma przesuwająca się wzdłuż, wszerz lub platforma dwudzielna. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dostosowanie się do istniejącej już zabudowy.

Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów i ich Rodzin, AQUA TARAS stworzony jest z dbałością o najmniejsze szczegóły aby zwiększyć komfort użytkowania tarasu.

AQUA TARAS to niekwestionowana nowość wśród zadaszeń basenowych.

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu