Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
W jaki sposób wybrać zadaszenie basenowe?
W jaki sposób wybrać zadaszenie basenowe?

Chyba każdego z nas po codziennych obowiązkach dopada czasem uczucie zmęczenia. Marzymy wtedy, by zrelaksować się np. w naszym basenie. Jednak z powodu brudnej wody, niskiej temperatury na zewnątrz, chodzących sąsiadów w pobliżu – po prostu rezygnujemy. Zastanawiamy się wtedy, dlaczego przy zakupie basenu nie zdecydowaliśmy się od razu też na basen. Większość myśli, że taki krok w tym momencie to kolejne duże zmiany w ogrodzie, wysokie koszty, sporo załatwiania itd.

Często z naszymi Klientami poruszamy właśnie ten temat przy okazji, gdy chcą dowiedzieć się czegoś o chemii basenowej, przydatnych akcesoriach, utrzymywaniu czystego basenu. Wielu z nich nawet nie pomyślało o tym przydatnym sprzęcie, kiedy zdecydowało się na basen. Jednak mniej więcej po roku ta myśl pojawiła im się w głowie – stwierdzili, że jest ono wręcz potrzebne, ponieważ jego brak to niebezpieczeństwo dla biegających wokół dzieci oraz częste sprzątanie.
Wtedy my tym bardziej przyznajemy rację, że warto zdecydować się na taki zakup nawet w dowolnym momencie – to w niczym nie przeszkodzi. Oferujemy doradztwo w wyborze odpowiedniego zadaszenia w atrakcyjnych cenach.

Co zyskacie kupując zadaszenie basenowe?
– zwiększenie bezpieczeństwa dzieci i zwierząt
– czystszą wodę basenową
– zdecydowanie skrócony czas pielęgnowania basenu
– wydłużony okres kąpielowy.

Potrafimy bardzo dobrze dopasować zadaszenie do oczekiwań Klienta. Nasza praca jest dla nas bardzo satysfakcjonująca, ponieważ wiemy, że dzięki nam zabiegany użytkownik basenu oszczędza czas na jego czyszczenie i dzięki temu może nad nim spędzić więcej czasu w przyjemny sposób. To co nas wyróżnia to elastyczność. Jesteśmy otwarci na wymogi Klientów i możemy przygotować dla nich indywidualne projekty. Dzięki nam mogą oni otrzymać zadaszenia idealnie pasujące nawet do niespotykanych typów basenów.

Zadaszenie basenowe naprawdę jest bardzo przydatne. Bez niego użytkownik basenu ma niestety więcej pracy, a dzieci i zwierzęta są narażone na niebezpieczeństwo. Ten sprzęt wcale nie jest tak drogi jak może Wam się wydawać. Ponadto jest dobrym dodatkiem dla każdego basenu. Dzięki zadaszeniu basenowemu zyskacie więcej przyjemnego czasu nad basenem, dodatkowo basen i ogród będą się lepiej prezentować.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu