Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Touch Spa

Twoja przestrzeń relaksacyjna

Wanna typu Touch jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących kompaktowej wanny z hydromasażem, która zapewnia łatwy dostęp.

Jest idealnym jacuzzi, które pozwala na komfortowe użytkowanie w gronie najbliższych. Ma 3 miejsca – dwa leżaki oraz siedzenie. Rozkład punktów masażu ma na celu zapewnienie najlepszego hydromasażu, na każdym obszarze pleców, nóg i stóp. Pozwala to na relaks na miarę wysokiej klasy spa bez wychodzenia z domu.

Idealny rozmiar

Wymiary wanny są jedną z przewag tego modelu. Jego zmniejszona wysokość ułatwia dostęp do wanny z hydromasażem. Z łatwością użytkownik może wejść do wanny i skorzystać z ciepłej wody i masaży wodnych.

 

Projekt Aquavia Spa i ergonomia

Wanna Touch ma głębokie leżaki, które są bardzo ergonomiczne, zapewniając w ten sposób pełny relaks całego ciała. Dysze z hydromasażem, odpowiednio nakierunkowane, pozwolą na relaks pleców, nóg i stóp.

Konstrukcja nie ulega niezauważeniu: szafka Aquavia Spa, dostępna w wielu kolorach, powłoka z miękkimi liniami, rozkład dysków – zlokalizowany strategicznie. Cecha, która sprawia, że ten produkt jest eleganckim urządzeniem o własnym stylu.

 

Funkcje Aqualife

Wanna do kąpieli Touch zapewnia wszystkie cechy serii Aqualife: szeroki wybór opcji kolorystycznych dla powłoki i szafy, potężna pompa masująca i kompletny obieg masażu. System filtracji zawiera cichą pompę masującą i filtr wkładu. Wanna z hydromasażem wyposażona jest w system ozonowy przeznaczony do dezynfekcji wody. Wyposażona w oświetlenie LED, nadaje się także do sesji chromoterapii.

 

 

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu