Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Master Spas

master-spas (1)

Pełne doświadczeń zmysłowych, które łączą w sobie zabiegi hydroterapii, uspokajające kaskady, delikatnie świecące światła oraz legendarną jakość.

 

clarityspas

Clarity Spas

Clarity spa to seria, która daje uczucie komfortu, bezpieczeństwa i spokoju, z którego czerpiemy siłę. Tutaj można zanużyć się w luksusie ergonomicznych foteli Clarity spa i regulowanych dysz do masażu.

czytaj więcej…

 

 

healthy-spas

Healthy Living

Ciepło i elementy masażu Healthy Living Hot Tubs mają na celu złagodzić bóle, trudy i stresy życiowe, a jednocześnie pobudzić umysł i ciało działając leczniczo na naturalne systemy reagowania.

czytaj więcej…

 

 

twilight                        Photo-Misc--PrintRGB-551403121143

Seria Twilight

Seria Twilight spa jest pełnym zmysłowym doświadczeniem, które łączy w sobie światowej klasy hydroterapię z uspokajającą kaskadą, delikatnym oświetleniem i wyborem idealnej muzyki.

czytaj więcej…

 

 

slide-michael_phelpsPhoto-Misc--PrintRGB-111403121141

Seria Michael Phelps Legend

Poznaj światowej klasy, luksusowe wanny z hydromasażem Seria Michael Phelps Legend od Master Spas. Jeden błysk i poznacie Państwo dlaczego te spa ogrodowe wręcz lśnią od zastosowanej formy. Zaprojektowana forma kryształowa, specjalne ręcznie podświetlane dysze z nierdzewnej stali dają urządzeniom Michael Phelphs Legend Series Spa nowoczesny i wyrafinowany wygląd.

czytaj więcej…

 

 

h2x

H2X Swim Spas

Wprowadzenie H2X Premium dyszowego sim spa i fitness spa zapewniając wyjątkowy komfort przez cały dzień, codziennie, przez 365 dni w roku. H2X Premium swim spa i fitness spa oferuje elegancką stylistykę i funkcje, które obejmują płaskie podłogi, porywający dysze i okrywająca sylwetkę siedziska.

czytaj więcej…

 

 

hero-models-2

Michael Phelps – Swim Spas

Jeden odważny projekt i rewolucja w napędzie nurtu wody swim spa. Elegancka, europejska stylizacja inspirowana przez Michaela Phelpsa. MP Signature Swim Spa linii premium Master Spas do pływania i fitness jest unikalne w przeciwieństwie do Swim Spa.

czytaj więcej…

 

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!








    Menu