Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Cechy i funkcje

Ergonomiczny Design

To co sprawia, że każdy produkt z hydromasażem Master Spas jest faworytem wśród krytyków i klientów, to fotele, które są subtelnie wykonane i dopasowane do figury. Każde miejsce jest ergonomicznie zaprojektowane, aby pasowało do konturów ciała. Korzystając z zaawansowanego projektowania wspomaganego komputerowo, inżynierowie stworzyli figurę miejsc, która doskonale pomieści ludzkie ciało. Master Spas stworzyło miejsce, które w komfortowych warunkach dostarczy Tobie, od stóp do głów, najwyższej jakości terapię hydrotermalną.

 

Oświetlenie LED

Regulowane oświetlenie LED tworzą niepowtarzalną kaskadę opcji kolorów.

Oświetlenie LED linii wodnej
Dostępne w: CLS 738, CLS 738L, CLS 855, CLS 855L, CLS 1055

Oświetlenie ColorScape LED
Dostępne w: CLS 360 CLS 415 CLS 524 CLS 730, CLS 730L

 

Terepia biomagnetyczna

Nasza ekskluzywna, opatentowana Masterforce ™ Terapia biomagnetyczna posiada strategicznie rozmieszczone pola magnetyczne w siedziskach, które pomagają złagodzić bóle pleców i stawów, poprawiają krążenie, zmniejszają obrzęki i łagodzą sztywność stawów i mięśni.

 

Filtracja Eco Pur™

Wszystkie spa ogrodowe (jacuzzi) Clarity Spa posiadają opatentowaną filtrację Eco PUR System ™, która utrzymuje wodę nieskazitelnie czystą i zapewnia, że jakość Twojej wody jest ponad wszystkimi standardami dzięki zastosowaniu unikalnego połączenia miedzi i cynku. W wyniku reakcji miedzi i cynku następuje eliminacja z wody mikroorganizmów i metali ciężkich takich jak rtęć i ołów. Dodatkową korzyścią jest to, że Eco Pur System ™ używa tych samych wielostopniowych technik filtracyjnych jak Matka Natura.

 

Wyposażenie opcjonalne – systemy nagłaśniające

Fusion Sound System obejmuje: stację dokującą i 2 wewnętrzne głośniki.
Deluxe Fusion BT Sound System (pokazany z lewej) zawiera Aquatic A / V Bluetooth stację dokującą do iPoda z tunerem FM, 2 głośniki, 2 zewnętrzne głośniki w obudowie z subwooferem i Deluxe wodoodpornym pilotem zdalnego sterowania.

Energooszczędność

Clarity Spas  to spa ogrodowe, które spełnia rygorystyczne normy energetyczne California Energy Commission (CEC). Icynene to system izolacji, który w kilka sekund rozszerza się 100 krotnie w stosunku do objętości początkowej, uszczelniając spa. Powstały koc z miękkiej pianki izolacyjnej tworzy ciągłą barierę termiczną, która eliminuje zimne miejsca i znacznie zmniejsza koszty energii. Temperatura wewnątrz spa zostaje zachowana na stałym poziomie, podczas gdy zimne powietrze jest trzymane na zewnątrz.

 

Instalacja

Clarity Spas jest łatwe w pielęgnacji i tanie w użytkowaniu. Jest przenośne i całkowicie samodzielne, nie wymaga specjalnej kanalizacji ani  drenaży. Wszystko, co niezbędne do postawienia to płaska, pozioma powierzchnia, w miejscu takim jak patio lub taras, który może przenieść wymagane obciążenia. To zależy od Ciebie, gdzie umieścisz swoje spa, biorąc pod uwagę dostęp do prywatności. Elektryk podłączy przewody do sieci 230V. Następnie wypełnić spa za pomocą prostego węża ogrodowego wodą, dodać chemikalia i jesteś gotowy, aby czerpać przyjemność z twojego spa.

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu