Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Cechy i funkcje

modele_h2x

rtr-girl-lunging

Fitness

Ćwiczenia rano przed zaczętym męczącym dniem to doskonały sposób, aby pozostać w formie, ale kto ma czas, aby pojechać do centrum fitness, parking, przebieranie i walka z tłumem, zanim będzie można rozpocząć ćwiczenia, trening?

 

rtr-therapy-cove

Terapia

Po całym dniu w stresie, wieczór z H2X jest rodzajem relaksu jakiego najbardziej potrzebujesz. Czy twoim celem jest poprawa krążenia, zmniejszenie nacisku na stawy, złagodzenia bóli mięśni lub po prostu usunięcia napięcia i zmęczenia w ciągu dnia, usiądź i zrelaksouj się, podczas gdy H2X swim spa lub wanna spa zapewni niezrównane doświadczenie.

 

rtr-family-girl-goggles

Zabawy Rodzinne

Po zrolowanym dniu po południu, jest czas, aby włączyć się do zabawy i cieszyć się H2X z dziećmi lub przyjaciółmi, bo niezwykłe H2x jest do fitness jak również tak zaprojektowane, żeby być doskonałym centrum rozrywki w naszym domu, ogrodzie, podwórku, przez cały rok.

 

rtr-girl-swimming

Pływanie

Rewolucyjna linia H2X swim spa premium i fitness zostały opisywane na Amerykańskiej TV pokaznane w ABC The View i na Discovery Channel w programie Jak to jest zrobione.

 

rtr-cinema

System nagłośnienia

Deluxe Fusion BT Sound System jest dostępny jako opcja w każdym Master Spas Swim Spa. Solidna konstrukcja i odporna na wodę obudowa zawiera stację dokującą, tuner FM, złącze USB, złącze 3,5 mm oraz technologię Bluetooth.

 

rtr-shot-of-skirting-and-swimmers

Niskie koszty utrzymania

Nasze obudowy polimerowe DuraMaster Premium ™ mają wygląd prawdziwego drewna, ale są praktycznie bezobsługowe. Oferują autentyczne wzory słojów drewna dla bogatego, trójwymiarowego wyglądu. I to łatwe w utrzymaniu czystości za pomocą węża ogrodowego i szmatki. Obudowa jest z dożywotnią gwarancją!

 

rtr-vip-perspective

Technologia VIP Velocity Injector Plate

Pomyśl o TV wysokiej rozdzielczości, telewizor z płaskim ekranem w stosunku do standardowej rozdzielczości TV. Jeden, nie może się doczekać, aby powiesić na ścianie, i uczynić twój dom najlepszym centrum najlepszych gier, filmów lub żeby nie-przegapić finału sezonu. Drugi postawiony w garażu. Obaj nazywają się telewizorami, ale który jest lepszy?

 

rtr-eco-pur

Pure Water

Synergia połączenia trzech sprawdzonych naturalnych środków odkażających zapewnia jakość wody i opieki nad spa ogrodowym (jacuzzi) na poziomie niespotykanym w żadnej firmie i dotyczy to również tych stosujących elektrolizę soli.

 

rtr-energy-efficient-logo

Energooszczędność

Seria urządzeń Master Spa uzyskała certyfikat Komisji Energii stanu Kalifornia (CEC) za spełnienie 20 najbardziej surowych wymagań. Używając technologię pianki izolacyjnej Icynene, która to w kolosalny sposób przyczyniła się do podniesienia standardu w zakresie stosowania poluretanowych piankowych układów izolacyjnych wykorzystywanych przez prawie wszystkich producentów urządzeń spa w USA.

 

rtr-nrs

System Redukcji Szumów

Zgadzamy się z maksymą, iż małe rzeczy w życiu stanowią wielką różnicę. Może to być uśmiech małego dziecka na koniec długiego dnia, a może to fakt, trafisz na falę zielonych świateł sygnalizacyjnych podczas porannego szczytu komunikacyjnego. Jedyną rzeczą którą trudniej znaleźć w tych zabieganych czasach jest spokój, ustronne miejsce na zasłużony relaks.

 

side-bells

H2Xercise System

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu