Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Cechy i funkcje

healthy-spas

 

 

features-ergonomic-2

Ergonomiczny Design

To co sprawia, że każdy produkt z hydromasażem Master Spas jest faworytem wśród krytyków i klientów, to fotele, które są subtelnie wykonane i dopasowane do figury. Każde miejsce jest ergonomicznie zaprojektowane, aby pasowało do konturów ciała. Korzystając z zaawansowanego projektowania wspomaganego komputerowo, inżynierowie stworzyli figurę miejsc, która doskonale pomieści ludzkie ciało. Master Spas stworzyło miejsce, które w komfortowych warunkach dostarczy Tobie, od stóp do głów, najwyższej jakości terapię hydrotermalną.

 

features-installation-2

Instalacja

Healthy Living jest łatwe w pielęgnacji i tanie w użytkowaniu. Jest przenośne i całkowicie samodzielne, nie wymaga specjalnej kanalizacji ani  drenaży. Wszystko, co niezbędne do postawienia to płaska, pozioma powierzchnia, w miejscu takim jak patio lub taras, który może przenieść wymagane obciążenia. To zależy od Ciebie, gdzie umieścisz swoje spa, biorąc pod uwagę dostęp do prywatności. Elektryk podłączy przewody do sieci 230V. Następnie wypełnić spa za pomocą prostego węża ogrodowego wodą, dodać chemikalia i jesteś gotowy, aby czerpać przyjemność z twojego domowego spa.

 

features-biomagnetic-therapy[1]

Terapia Biomagnetyczna

Nasza ekskluzywna, opatentowana Masterforce ™ Terapia biomagnetyczna posiada strategicznie rozmieszczone pola magnetyczne w siedziskach, które pomagają złagodzić bóle pleców i stawów, poprawiają krążenie, zmniejszają obrzęki i łagodzą sztywność stawów i mięśni.

 

fpo-features-photo

Filtracja Eco Pur™

Wszystkie spa ogrodowe (jacuzzi) Heallthy Living posiadają opatentowaną filtrację Eco PUR System ™, która utrzymuje wodę nieskazitelnie czystą i zapewnia, że jakość Twojej wody jest ponad wszystkimi standardami dzięki zastosowaniu unikalnego połączenia miedzi i cynku.  W wyniku reakcji miedzi i cynku następuje eliminacja z wody mikroorganizmów i metali ciężkich takich jak rtęć i ołów. Dodatkową korzyścią jest to, że Eco Pur System ™ używa tych samych wielostopniowych technik filtracyjnych jak Matka Natura.

 

features-jets

Dysze hydroterapii

W żadnym innym spa nie znajdziesz tylu konfiguracji dysz (strumieni terapeutycznych) – w niektórych modelach zastosowano aż do 50 dysz. Większość dysz w wannach Master Spa jest regulowana od pełnej mocy 100% do zaledwie 10%, dzięki czemu można dostosować moc masażu we wszystkich miejscach w spa do własnych upodobań. Od masażu całego ciała, szyi oraz ramion, poprzez leżenie czy też wygodne siedzenie – te wszystkie doświadczenia w spa są tylko dla Ciebie.

 

features-sound

Wyposażenie opcjonalne: systemy nagłaśniające

Fusion Sound System obejmuje: stację dokującą i 2 wewnętrzne głośniki.

Deluxe Fusion BT Sound System (pokazany z lewej) zawiera Aquatic A / V Bluetooth stację dokującą do iPoda z tunerem FM, 2 głośniki, 2 zewnętrzne głośniki w obudowie z subwooferem i Deluxe wodoodpornym pilotem zdalnego sterowania.

 

features-energy-efficient

Zaawansowana izolacja

Healthy Living Hot Tubs spełnia rygorystyczne normy energetyczne California Energy Commission (CEC). Icynene to system izolacji, który rozszerza się w kilka sekund 100 krotnie w stosunku do objętości początkowej uszczelniając spa. Powstały koc z miękkiej pianki izolacyjnej tworzy ciągłą barierę termiczną, która eliminuje zimne miejsca i znacznie zmniejsza koszty energii. Temperatura wewnątrz spa zostaje zachowana na stałym poziomie, podczas gdy zimne powietrze jest trzymane na zewnątrz.

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu