Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Cechy i funkcje

twilight

 

ergonomic-spa-seat-design

Ergonomiczny Design

Część tego, co sprawia, że każdy Master Spas jest ulubionym miejscem pasującym do sylwetki każdego z nas są siedzenia. Każde siedzenie jest ergonomicznie zaprojektowane, by pasowało do kształtu naszego ciała. Dzięki zaawansowanej wspomaganej komputerowo konstrukcji, nasi inżynierowie stworzyli sylwetkę siedzeń, która idealnie pasuje do ludzkiego ciała. Stworzyliśmy terapię która działa poprzez tworzenie miejsc, dzięki którym mamy większy komfort oraz dostarcza nam doskonałą terapię hydrotermalną od stop do głów.

 

shoulder-jets-on-back

Dysze hydromasażu

Od masażu całego ciała, szyi oraz ramion, poprzez leżenie czy też wygodne siedzenie doświadczenia w SPA są tylko dla Ciebie. Dodatkowo w większości serii Twilight dysze sa regulowane. Można je regulować z pełnej mocy 100% do zaledwie 10%!! Dzięki czemu możemy dostosować masaż we wszystkich miejscach w SPA.
Master Blaster ™: Wystarczy włączyć na nogi i powiedzieć „Ahhhh”

Nasz ekskluzywny Master Blaster czyli system terapii stóp jest dostepny tylko w wybranych modelach. Mamy dwa rodzaje Master Blaster , każdy z nich posiada 14 indywidualnych dysz, w sumie aż 28 dysz z silnym strumieniem !!
Ukojenie dla obszarów, ktore najbardziej jej potrzebują.

Nasze ekskluzywne siedzenie ze specjalnie zaprojektowanymi odwroconymi w kierunku szyi dyszami do masażu szyi i ramion ostatecznie łagodzą napięcie.

 

light-systems

System Oświetlenia Serii Twilight

Serie Twilight SPA charakteryzuje efektywny system światła Orion umieszczony pod wodą w postaci LED . Rozświetlona kaskada kolorów tworzy spektakularne zjawisko podświetlające wodospad. Niniejszy system występuje we wszystkich modelach compact spa z wyjątkiem T-120.

 

noise-reduction

System redukcji szumów

Zgadzamy się z maksymą, iż małe rzeczy w życiu stanowią wielką różnicę. Może to być uśmiech małego dziecka na koniec długiego dnia, a może to fakt, trafisz na falę zielonych świateł sygnalizacyjnych podczas porannego szczytu komunikacyjnego. Jedyną rzeczą którą trudniej znaleźć w tych zabieganych czasach jest spokój, ustronne miejsce na zasłużony relaks. Najbardziej relaksujące spa na świecie właśnie stało się jeszcze lepsze z naszym ekskluzywnym systemem redukcji szumu (NRS) Spa ogrodowych.

NRS jest wynikiem zaawansowanej inżynieryjnej innowacji, która zmniejsza drgania pompy i silnika o 150% w stosunku do standardowego systemu montażowego czyniąc go jeszcze łatwiejszym w celu odnalezienia Twojego wyciszonego miejsca.

 

sound-dock-and-remote

Dźwięk Audio Deluxe Fusion Sound System

Opcjonalne systemy dźwiękowe pozwolą zabrać ze sobą ulubioną muzykę z doskonałą równowagą dźwięku stereo. Połączenie hydroterapii, strumieni wody i muzyki, niech twój umysł wędruje z muzyką. Wystarczy nacisnąć przycisk odtwarzania.

Deluxe Fusion BT Sound System

Zawiera wodoodporną stację dokującą zainstalowaną na zewnętrznej obudowie spa oraz Tuner FM kontrolowany przez wodoodporny pilot . Obejmuje ona również cztery głośniki klasy morskiej, subwoofer oraz moduł Bluetooth.

Deluxe Fusion Air Sound System

BlueTooth wyposażony do strumieniowania ulubionej muzyki plus Tuner FM sterowany przez wodoodpornego pilota, cztery głośniki klasy morskiej i subwoofer.

 

features-biomagnetic-therapy[1]

Terapia MasterForce Bio-Magnetic

Nasz ekskluzywny, opatentowany System Terapii Master Force Bio-Magnetic Therapy System jest obecnie dostępny w większości modeli. Używana przez wieki terapia magnetyczna pomaga złagodzic ból, poprawia krążenie, zmniejsza obrzęki i sztywnośc karku. Terapia magnetyczna przeżywa odrodzenie we współczesnej medycynie. Obecnie coraz więcej lekarzy i fizjoterapeutów korzysta z terapii magnetycznej w leczeniu bólów kręgoslupa, stawów i kontuzji sportowych. A prawie 70% wszystkich sportowców wyczynowych regularnie korzysta z terapii magnetycznej na uśmierzenie bólu i zwiększenie wydajności organizmu.

Jak to działa? System terapii Master Force Bio-Magnetic Therapy opiera sie na zastosowaniu nacisku w okolicy szyi i placów za pomocą silnych magnesów rozmieszczonych w strategicznych miejscach na odwrocie uformowanego siedzenia. Neodymowe magnesy są wykorzystywane do tworzenia poteznych pól terapii magnetycznej, która pomaga złagodzić ból, poprawia krążenie, zmniejsza obrzęki i łagodzi sztywność karku.

 

AQUARELAX
Przemysłowa 12
63-200 Jarocin
NIP 617-129-43-42
+48 790 893 677 / +48 62 590 38 76
biuro@aquarelax.pl
www.aquarelax.pl
logo
Copyright by aquarelax

Umów się na spotkanie

tel. 790 893 677

zadzwoń lub zostaw kontakt – oddzwonimy!
    Menu